Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Konuştukça Aran Kazan Kampanyası

Vodafone Konuştukça Aran Kazan Kampanyası 2023; İnternet hediyeleri ile dikkatleri üzerine toplayan Vodafone, abonelerine hayır diyemeyeceği bir hizmetle geliyor. 2023 yılında konuştukça kazanacağınız ve hediye dakikaların keyfini çıkartacağınız bu kampanya sevdiklerinizin seslerini her an duyabilirsiniz.

Hafta içi konuşmalarınıza yönelik olarak kazanabileceğiniz internet ve konuşmalar sayesinde, artık özlemleriniz son bulacak! Peki, Vodafone Aran Kazan kampanyası nedir?

Vodafone Aran Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone operatörüne ait olan bu kampanyanın adından da anlaşılacağı gibi arandıkça kazanıyorsunuz. Vodafone hat kullanan sevdiklerinizden birinin sizi araması ve en az 10 dakika telefonda konuşmanız sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Konuşmanız bittikten sonra Vodafone’nun vaat ettiği kampanyadan sizlerde yararlanabilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan Kampanyasından Nasıl Yapılır

Vodafone Aran Kazan kampanyasından yararlanmak için öncelikle kısa mesaj yolu ile kayıt olmalısınız. “CEPARAN” yazarak 7000’e gönderdiğiniz kısa mesaj ile veya 7000’i arayarak Aran Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaya katıldığınızda hattınızdan 0,80 TL kesilecektir. Böylece kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Arama Dökümü ve Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır? 

Vodafone Aran Kazan Hediyeleri Nerede Harcanabilir?

Vodafone’nun abonelerini en çok sevindiren haberi de Aran Kazan kampanyasında kazanılan hediyelerin abonelerin isteğine göre harcanabilmesidir. İster her yöne isterseniz de Vodafone aboneleri içerisinde kullanacağınız bu kampanya hediyeleri ile gününüzü neşelendirebilirsiniz. 1 ay içerisinde en fazla 6 TL kazanabilir ve sevdiklerinizden her an haberdar olabilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan Bakiye Sorgulaması

Daha önceki yazılarımızda Vodafone bakiye sorgulama işlemlerinden bahsetmiştik. Vodafone aboneleri kalan kullanım haklarını kolaylıkla öğrenebildiği gibi bu kampanyada bulunan kullanım haklarını da kolaylıkla öğrenebilir. Vodafone abonelerinin tek yapması gereken, telefonun kısa mesaj bölümüne girerek “SORGU CEPARAN” yazıp 7000’e göndermesi yeterli olacaktır. Kampanyadan kalan kullanım haklarınız telefonunuza SMS yolu ile iletilecektir.

Vodafone Aran Kazan

Vodafone abonelerinin bakiyesinden bu kampanyaya katılmaları halinde her ay düzenli olarak 0,80 TL kesinti olmaktadır. Bu nedenle Vodafone abonelerine katılma hakkı sunduğu gibi Aran Kazan kampanyasından ayrılma hakkını da tanımaktadır. Vodafone aboneleri bu kampanyadan ayrılmak istediklerinde “IPTAL CEPARAN” yazarak, 7000’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

Vodafone Konuştukça Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone’nun abonelerine özel olarak sunduğu tarifeler arasında Konuştukça Kazan Kampanyası da bulunmaktadır. Konuştukça kazanacağınız bedava internetten faydalanabilmek için öncelikle bu tarifeyi satın almanız gerekmektedir. Bu kampanya da hafta içi tarifende bulunan dakikaları hafta sonuna kadar kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Aran Kazan Kampanyası veya Konuştukça Kazan tarifesinin yalnızca birinden yararlanabileceğiniz de Vodafone abonelerine hatırlatalım.

Vodafone Konuştukça Aran Kazan Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Ara kazan Kampanyası faturasız hatlar için geçerli olduğundan dolayı her ay otomatik olarak yenilenmez eğer ki siz bir sonraki ay Aran Kazan kampanyalı bir paket almaz iseniz aran Kazan direkt olarak iptal olur.

Aran Kazan İle Kazanılan TL Harcama

Aran Kazan kampanyasında kazandığınız TL’leri paket almak dışında istediğiniz her alanda harcayabilirsiniz. Bu harcamayı da Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolay bir şekilde haracayabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu