Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi 2023; Vodafone Bedava Dakika ile 2023 yılında da siz abonelerine sevdiklerinizle bolca konuşun diye çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Eğer siz de telefonda bol bol konuşmayı seviyorsanız, Vodafone ile bedava dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de telefonda saatlerce konuşmayı mesajlaşmaya tercih ediyorsanız, Vodafone Bedava Dakikalar ile hiçbir ücret ödemeden sevdiklerinize ulaşabilirsiniz. Peki, Vodafone Bedava Dakikalar nasıl yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika yapabilmeniz için Vodafone abone olmanız yeterlidir. Faturalı veya faturasız hat sahibi olmanız önemli değil, size uygun olan paket veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle bol bol konuşmak için ayrıca hediye dakikalar kazanabilirsiniz. Vodafone Bedava Dakika yapmanın farklı seçeneklerine Vodafone’nun internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika SMS ile Nasıl Yapılır?

Vodafone müşteri hizmetleri, abonelerine özel aylık 542 hediye dakika kazandırmaktadır. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “542” yazarak, 7000’e ücretsiz SMS atmanız yeterli olacaktır.

“KAZAN” yazarak, 4455’e ücretsiz SMS atarsanız hattınıza 500 dakika tanımlanacaktır. Siz de 500 hediye dakikaların keyfini sevdiklerinizle bir ay boyunca her yöne konuşarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika ile kazanmaya devam etmek istiyorsanız telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “EVET” yazarak, 4000’e ücretsiz SMS atarsanız hattınıza her yöne 1000 dakika hediye dakikaya sahip olabilirsiniz.

Vodafone’dan abonelerine sürpriz bir kampanya sunulmuştur. İçeriği belirtildiği gibi sürpriz olan kampanya da Vodafone Bedava Dakika, ücretsiz internet veya SMS kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “SURPRİZ” yazarak, 6666’ya SMS atarsanız sürpriz hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Vodafone Bedava Dakika Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone faturasız müşterilerine özel kampanyalar sunmaktadır. Yükle Kazan Kampanyası sayesinde hattınıza ne kadar TL yükleme yaptıysanız o kadar hediye dakika kazanabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ücretsiz görüşmenin keyfini çıkarmak için, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne”DAKİKA” yazdıktan sonra 4455’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika ile Harca Kazan Kampanyası

Siz de Vodafone faturasız hat sahibi iseniz Vodafone’nun geleneksel bedava dakika kampanyasından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz bu kampanya ile sevdiklerinizin birçok anından haberdar olabilir, hüzün ve mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Sevdiklerinizin her an yanında olabilmek ve özlediğinizde seslerini duyabilmeniz için bu kampanyadan nasıl yararlanabileceğinize birlikte göz atalım. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “BANANEVAR” yazarak, 4455’ gönderdiğiniz takdirde Vodafone’nun bu kampanyasından yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizin her anında yanında olabilmek, işte bu kadar kolay!

Vodafone Bedava Dakika ile Vodafone İçi Görüşme

Vodafone kendi abonelerine özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Vodafone içi aramalar da geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, telefonlarının kısa mesaj bölümünden “EVET” yazarak, 3785’e SMS göndermeleri yeterli olacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone özel gün ve bayramlarda abonelerine bedava dakikalar kazandırmaya devam ediyor. Vodafone özel gün ve bayramlarda sevdikleriyle iletişimini devam ettirmek isteyenler için çok güzel bir kampanya sunuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek özel gün ve bayramlarda bedava dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. (Kampanya başlamadan 00:01’de başlar 23:59 sona erer.)

  • Yılbaşı Günü : “YILBASI” yazıp, 4545’e
  • 23 Nisan Bayramı : ”COCUK” yazıp, 4545’e
  • 1 Mayıs Bayramı : “İSCİ” yazıp, 4545’e
  • 19 Mayıs Bayramı : ”GENCLİK” yazıp, 4545’e
  • 15 Temmuz Bayramı : “DESTAN yazıp, 4545’e
  • 30 Ağustos Bayramı : “ZAFER” yazıp, 4545’e
  • 29 Ekim Bayramı : “CUMHURİYET” yazıp, 4545’e
  • Şeker Bayramı : “SEKER” yazıp, 4545’e
  • Kurban Bayramı : “KURBAN” yazıp, 4545’e
  • Doğum Gününüz : “BENIMGUNUM” yazıp, 4545’ekısa mesaj göndererek Vodafone Bedava Dakika kampanyasından yararlanabilirsiniz. 

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone’un en çok kullanılan uygulaması, Vodafone Yanımda’yı telefonunuza indirerek sizlerde birçok fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Uygulama içerisinde günlük, haftalık ve aylık kazanabileceğiniz dakika, internet ve SMS paketleri bulunmaktadır. Üst menüden bulunan Hediye Çarkı ile haftalık kazanabileceğiniz hediye dakikalar ile sevdiklerinizle gönlünüzce sohbet imkânı bulabilirsiniz.

Freezone’lulara Özel Vodafone Bedava Dakika

25 yaş altı gençlere özel kampanyaları olan Vodafone, 2023 yılında da Vodafone Freezone Bedava Dakika ile gençleri sevindirmeye devam ediyor. Vodafone abonesi olan gençlerin “Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yaparak, 6 ay geçerli olan 250 hediye dakika kampanyasına katılmış oluyorlar.

YouTube video

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi Faturasız Hat Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi yaparken hemen hemen herkes hem faturalı hat ya da faturasız hat için farklı bir yöntem olduğunu düşünüyor ve buna göre de ayrı bir ayrı bir araştırmaya giriyor. Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir yazımızda belirtilen adımları takip ederek bedava dakikalara sahip olabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi 2023 Nedir?

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi 2023 yılında da önceki yıllarla benzerlik gösterse de gerek kazanılan bedava dakikadaki artış miktarı gerekse de hilenin yöntemlerinde olan birkaç ufak değişiklik ile farklı bir boyuta gelmiştir. Bu sebeplerden dolayı bu yazımızdaki adımları dikkatli bir şekilde takip ederek Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi yaparak bedava dakikalara sahip olabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu