Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları 2022; Dünyanın en büyük GSM şirketlerinden biri olan Vodafone, Türkiye’de yapmış olduğu yatırım ve hizmetleri ile abonelerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Siz de Vodafone abonesi iseniz genç yaşlı fark etmeksizin Vodafone Bedava Dakika kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Vodafone hat kullanıcıları çok avantajlı paketler satın alabilir, bu paketler ile bedava dakika kazanabilirler.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava Dakika ile, Vodafone’un aboneleri için sunduğu fırsatları herhangi bir ek ücret ödemeden dakika kazanmanızı sağlıyor.  Tarife veya paketinizde bulunan dakikalarınızdan harcamadan sevdiklerinizle doya doya sohbet etmenin imkanını sunuyor.

Vodafone Bedava 100 Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava 100 dakika kampanyasına katılmak isteyen Vodafone aboneleri, telefonlarının mesaj kısmına “EVET” yazarak 3785’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyada bulunan 100 dakikayı sadece Vodafone içi kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazanma

Vodafone abonelerinin sevdikleriyle sohbet keyifleri devam edebilsin diye, Vodafone Bedava 1000 Dakika hediye veriyor. Vodafone kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilmeleri için “EVET” yazıp 4000’e mesaj göndermeleri yeterlidir. Telefonunuza gelen onay mesajı ile hediye dakikalarınızı keyfinizce harcamaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone müşterilerine bedava dakika kazandırmak için birçok fırsat ve kampanyalar sunuyor. Vodafone bu kampanyalar ile abonelerine yüzlerce konuşma dakikaları kazandırarak yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Siz de 500 hediye dakika kazanmak istiyorsanız, telefonunuzdan kısa mesaj ile “KAZAN” yazıp 4455’e ücretsiz atarak sevdiklerinizle sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

“542” yazarak 7000’e mesaj gönderen Vodafone aboneleri ise 542 hediye dakika kazanabiliyorlar.

“SURPRIZ” yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderirseniz sürpriz bedava dakikalara sahip olabilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj bölümüne “BANANEVAR” yazıp 4455’e SMS gönderirseniz size özel hediye dakikalar en kısa sürede hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava Dakika

Vodafone faturasız hat müşterileri hatlarına TL yükleyerek bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Vodafone aboneleri hatlarına yükleme yaptıklarında “DAKIKA” yazıp 4455’e kısa mesaj göndererek bedava dakikaların keyfini çıkarabilirler. Vodafone faturasız müşterileri hatlarına her TL yüklemelerine yeniden bedava dakika kazanabiliyorlar.

 Vodafone Bedava Dakika Kampanyası Freezone

Vodafone 2022 yılında da gençlerin yanında olmaya devam ediyor. 25 Yaş altı olan Freezone’lu gençler bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Vodafone faturalı veya faturasız aboneleri Vodafone Yanımda uygulamasından giriş yaparak, 6 ay geçerli olan 250 bedava olacak.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone müşterileri, 2022 yılında da Vodafone Bedava Dakika kampanyalarıyla sevdikleriyle konuşmaya doymayacaklar. Vodafone bedava dakika veren uygulamalardan birisi “Vodafone Yanımda”dır. Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde kazanabileceğiniz dakika, internet ve SMSler bulunuyor. Vodafone kullanıcıları bu uygulamayı telefonlarına indirerek hediyeleri kazanma şansını elde edebilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet