Reklam
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları 2023; Dünyanın en büyük GSM şirketlerinden biri olan Vodafone, Türkiye’de yapmış olduğu yatırım ve hizmetleri ile abonelerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Siz de Vodafone abonesi iseniz genç yaşlı fark etmeksizin Vodafone Bedava Dakika kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Vodafone hat kullanıcıları çok avantajlı paketler satın alabilir, bu paketler ile bedava dakika kazanabilirler.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava Dakika ile, Vodafone’un aboneleri için sunduğu fırsatları herhangi bir ek ücret ödemeden dakika kazanmanızı sağlıyor.  Tarife veya paketinizde bulunan dakikalarınızdan harcamadan sevdiklerinizle doya doya sohbet etmenin imkanını sunuyor.

Vodafone Bedava 100 Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava 100 dakika kampanyasına katılmak isteyen Vodafone aboneleri, telefonlarının mesaj kısmına “EVET” yazarak 3785’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyada bulunan 100 dakikayı sadece Vodafone içi kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1000 Dakika Kazanma

Vodafone abonelerinin sevdikleriyle sohbet keyifleri devam edebilsin diye, Vodafone Bedava 1000 Dakika hediye veriyor. Vodafone kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilmeleri için “EVET” yazıp 4000’e mesaj göndermeleri yeterlidir. Telefonunuza gelen onay mesajı ile hediye dakikalarınızı keyfinizce harcamaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone müşterilerine bedava dakika kazandırmak için birçok fırsat ve kampanyalar sunuyor. Vodafone bu kampanyalar ile abonelerine yüzlerce konuşma dakikaları kazandırarak yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Siz de 500 hediye dakika kazanmak istiyorsanız, telefonunuzdan kısa mesaj ile “KAZAN” yazıp 4455’e ücretsiz atarak sevdiklerinizle sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

“542” yazarak 7000’e mesaj gönderen Vodafone aboneleri ise 542 hediye dakika kazanabiliyorlar.

“SURPRIZ” yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderirseniz sürpriz bedava dakikalara sahip olabilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj bölümüne “BANANEVAR” yazıp 4455’e SMS gönderirseniz size özel hediye dakikalar en kısa sürede hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Yapma ve Kazanma Hilesi

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava Dakika

Vodafone faturasız hat müşterileri hatlarına TL yükleyerek bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Vodafone aboneleri hatlarına yükleme yaptıklarında “DAKIKA” yazıp 4455’e kısa mesaj göndererek bedava dakikaların keyfini çıkarabilirler. Vodafone faturasız müşterileri hatlarına her TL yüklemelerine yeniden bedava dakika kazanabiliyorlar.

 Vodafone Bedava Dakika Kampanyası Freezone

Vodafone 2023 yılında da gençlerin yanında olmaya devam ediyor. 25 Yaş altı olan Freezone’lu gençler bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Vodafone faturalı veya faturasız aboneleri Vodafone Yanımda uygulamasından giriş yaparak, 6 ay geçerli olan 250 bedava olacak.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone müşterileri, 2023 yılında da Vodafone Bedava Dakika kampanyalarıyla sevdikleriyle konuşmaya doymayacaklar. Vodafone bedava dakika veren uygulamalardan birisi “Vodafone Yanımda”dır. Vodafone Yanımda uygulamasının içerisinde kazanabileceğiniz dakika, internet ve SMSler bulunuyor. Vodafone kullanıcıları bu uygulamayı telefonlarına indirerek hediyeleri kazanma şansını elde edebilirler.

YouTube video

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları İle Dakika Hediye Gönderme Nasıl Olur?

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları başlığından sonra herkes karşı tarafa da kazandığı bedava dakikalardan hediye etmek istemektedir ve bu iş için de büyük bir arayışa girmektedirler. Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları ile kazandığınız bedava dakikalardan başka birine dakika hediye etmek mümkün değildir maalesef sadece para ile satın aldığınız dakika paketlerini başkasına hediye olarak gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları Hangi Uygulamalar İle Olur?

Hemen hemen herkes Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yollarından sonra hile ile yapmak yerine bir uygulama aracılığı ile bedava dakika kazanmak istemektedirler ve bunun için de Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları Hangi Uygulamalar İle Olur diye büyük bir arayışa girmektedirler. Vodafoneden bedava dakika kazanmak için herhangi bir uygulama yoktur sadece bu yazımızda anlattığımız yöntemler ve bazı hileler ile bedava dakika kazanabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu