Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları

Bimcell Hat Kampanyaları Tarifeleri ve Fiyatları 2023; Ülkemizin en çok sayıda müşteri sayısına sahip marketler zincirlerinden biri olan BİM tarafından 2015 yılında sunulan Bimcell tarife ve paketler ile müşteriler; ekonomik fiyatlara dakika, sms ve internet paketleri satın alabiliyorlar.

Özellikle sms, internet ve dakika üçlüsünü içeren Bimcell DOST Paketleri yoğun bir şekilde ilgi gören Bimcell; müşterilerine uygun fiyata da hat satın alabilme şansı sunuyor.

Müşteriler, Bimcell bireysel ön ödemeli hat satın alarak ve hatlarına TL yükleyerek, hatlarını kullanmaya başlayabiliyorlar.

Bu yazımızda Bimcell’e geçmeyi düşünen müşteriler için Bimcell hat kampanyaları ile ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya, en popüler Bimcell tarifeleri ve fiyatları ile ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Bimcell Hat Fiyatları 2023

2022 yılında Bimcell’e geçmeyi düşünen yani yeni bir hat satın almayı planlayan yeni müşteri adaylarının 105 TL ödemeleri gerekiyor. Güncel hat fiyatı için Bimcell Hat Ne Kadar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bim mağazalarından yeni hattınızı satın alabiliyor, hattınız aktif olduktan sonra da hattınıza TL yükleyebiliyorsunuz.

Yüklediğiniz TL ile DOST paketlerden size uygun olan paketi ya da diğer sms, internet veya dakika paketlerinden dilediğinizi alabiliyorsunuz.

Bimcell hat fiyatlarına ek olarak bir de telsiz kullanım ücreti ödemeniz gerekiyor.

2022 yılı için yıllık 37.26 TL olan telsiz kullanım ücreti; Bimcell tarafından her ay hattınızda mevcut olan TL’den kesiliyor.

Yani 12 ay boyunca her ay için 3.11 TL ödemeniz gerekiyor.

Farklı bir GSM operatöründen hattınızı Bimcell’e taşımak istediğinizde ise hat taşıma işlemini Bim mağazalarından birinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gerek yeni bir hat satın almak gerekse hattınızı taşımak için Bim mağazasına giderken yanınızda TC kimlik kartınızı ve nüfus cüzdanınızı da mutlaka götürmelisiniz.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır? 

Bimcell Tarifeleri 2023

Bimcell’de müşteriler, bireysel ön ödemeli hatlardan birini satın alabiliyorlar.

Yeni satın aldıkları hatlarına TL yüklemek istediklerinde yükleme işlemini www.bimcell.com.tr sitesi üzerinden veya Bim mağazalarından gerçekleştirebiliyorlar.

Müşteriler, Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak da kredi kartı bilgileriyle hatlarına TL yükleyebiliyorlar.

Bimcell paketlerini satın almak istediklerinde müşterilerin hatlarında bulunan TL’lerini harcamaları gerekiyor.

Bimcell paketlerini www.bimcell.com.tr sitesi üzerinden ya da herhangi bir Bim mağazasından veya Bimcell müşteri temsilcisine bağlanıp, satın alabilirsiniz.

2022 yılında satın alabileceğiniz Bimcell tarifelerini ve fiyatlarını kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Bimcell Karma Paketler (DOST Paketler) ve Fiyatları

Bimcell karma yani üçlü paketlerde sms, internet ve dakika paketleri bulunuyor.

Bimcell’de yer alan mevcut DOST paketleri ve fiyatlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Bimcell DOST Küçük Paketi

Bu paket; 750 sms, 750 dakika ve 3 GB internet üçlüsünden oluşuyor.

30 gün geçerlilik süresi ile ön plana çıkan bu paketi sadece ve sadece 26 TL gibi makul bir fiyata alabiliyorsunuz.

Hattınızdaki TL ile hemen DOST Küçük paketini satın almak için telefonunuzun yeni mesaj oluşturma kısmına girmeli, DOST KUCUK yazmalı ve mesajınızı 4551’e yollamalısınız.

Bimcell DOST Orta Paketi

Bir diğer Bimcell tarifesi olan bu pakette 6 GB internet, 750 her yöne dakika ve sms bulunuyor.

Bimcell DOST Orta paketine göre 2 kat daha fazla internet içeren DOST Orta paketi içinse yalnızca 30 TL ödemeniz gerekiyor.

DOST ORTA yazıp, mesajı 4551’e yollamak suretiyle paket aboneliğinizi başlatabiliyorsunuz.

Bimcell DOST Büyük Paketi

DOST Büyük paket içeriğinde ise 750 her yöne dakika, sms ve 9 GB internet bulunuyor.

35 TL karşılığında hattınıza tanımlayabileceğiniz bu paketi hemen satın almak için DOST BUYUK yazmalı ve mesajınızı 4551’e göndermelisiniz.

Bimcell DOST Mega Paketi

Her yöne 750 dakika, 750 sms ve 20GB internet içeriğine sahip olan DOST Mega paketini 43 TL’ye alabiliyorsunuz.

Paket aboneliğinizi başlatmak için DOST MEGAyazmalı ve mesajı 4551’e göndermelisiniz.

Yukarıdaki paketler, siz aboneliğinizi iptal ettirmediğiniz müddetçe her 30 günde 1 hattınızda TL olduğu müddetçe yenileniyorlar.

Farklı bir pakete geçmek istediğinizde ise öncelikle aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekiyor.

Bu noktada IPTAL DOST KUCUK, IPTAL DOST ORTA, IPTAL DOST BUYUK, IPTAL DOST MEGA yazmalı ve paket iptali için oluşturduğunuz mesajınızı 4551’e yollamalısınız.

BİMCELL İnternet Paketleri ve Fiyatları

Bimcell internet paketlerini DOST paketlerinizdeki internet kullanım hakkınız ya da süreniz sona erdiğinde ek paket olarak satın alabileceğiniz gibi DOST paketlere abone olmadan da alabilirsiniz.

Bimcell’de şu an için 1GB, 2GB, 5GB ve 10 GB internet paketleri bulunuyor.

Bimcell internet paket fiyatlarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

  • 1GB internet—12 TL
  • 2GB internet—19 TL
  • 5GB internet—27 TL
  • 10GB internet—37 TL

Bu paketlere abone olmak için 1GB, 2GB, Bimcell 5GB veya Bimcell 10GB yazmalı ve kısa mesajınızı 4551’e göndermelisiniz.

İnternet paketleri de iptal edilmedikleri ve hattınızda yeterli TL yani bakiye olduğu müddetçe yenileniyorlar.

Bu yüzden paketin 30 gün sonra yenilenmesini istemiyorsanız; IPTAL1GB, IPTAL2GB, IPTALBIMCELL5GB, IPTALBIMCELL10GB yazmalı ve mesajınızı 4551’e göndermelisiniz.

BİMCELL SMS Paketleri ve Fiyatları

Bimcell müşterileri, sms paketi almak istediklerinde 1000 dakika sms paketini satın alabiliyorlar.

1000 dakika içeren bu paketi almak için 1000SMS yazmalı ve mesajınızı 4551’e yollamalısınız.

Alternatif olarak da Bimcell hattınızı kullandığınızdan telefonunuzdan *120# tuşlayarak da sms paketinizi alabilirsiniz.

Yalnızca 5 TL karşılığında 1000 sms elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda 30 günlük her yöne 500 MMS içeren paketi de 3 TL’ye satın alabilirsiniz.

500MMS yazıp, mesajınızı 4551’e yollamak suretiyle 500 MMS üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Bu paketler de her ay otomatik bir şekilde yenilendiğinden paket iptal için IPTAL1000SMS veya IPTAL500MMS yazmalı ve 4551’e mesajınızı yollamalısınız.

BİMCELL Konuşma Paketleri ve Fiyatları

250 dakika veya 500 dakika içeren konuşma paketleri de son derece uygun fiyatları ile ilgi görüyorlar.

14 TL karşılığında 250DK, 16 TL karşılığında 500 DK konuşma paketlerini satın alabiliyorsunuz.

Abonelik için 250DK ya da 500DK yazıp, 4551’e mesajınızı göndermelisiniz.

Aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde ise IPTAL250DK veya IPTAL500DK yazmalı ve mesajınızı yine 4551’e göndermelisiniz.

Ya da *120# tuşlayabilir ve dilediğiniz konuşma paketini seçebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Alanlara Özel: BİMCELL BONUS Kampanyası

Yeni hat alarak Bimcell’li olan tüm müşterilere BİMCELL tarafından 300 her yöne sms, 300 her yöne dakika ve 9GB internet armağan ediliyor.

BİMCELL BONUS kampanyası olarak adlandırılan bu kampanyaya katılmak isteyenlerin ise BIMCELL BONUS yazmaları ve mesajı 4551’e göndermeleri gerekiyor.

30 günlük kullanım yani geçerlilik süresine sahip olan kampanyaya yeni hat aktif olduktan sonra maksimum 30 gün içerisinde katılabiliyorsunuz.

Bimcell Bedava İnternet 2023

2GB VEYA 5GB İnternet Armağan Eden BİMCELL Yükleme Festivali Kampanyası: Bimcell bireysel ön ödemeli hatlardan kullanan aboneler, her ay tek seferli 50 TL ve üstündeki yüklemeleri için armağan olarak 5GB, 49.90-40 TL aralığındaki yüklemeleri içinse 2GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Yükleme Festivali kampanyası olarak adlandırılan kampanyaya katılmak isteyen eski veya yeni tüm müşterilerin Bimcell Festival yazıp, oluşturdukları mesajlarını 4551’e göndermeleri gerekiyor.

Bedava internet kampanya ve paketler hakkında detaylı bilgi almak için Bimcell bedava internet 2022 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

30GB İnternet Armağan Eden BİMCELL 4.5G Kampanyası: Eski 3G uyumlu sim kartını BİM mağazalarına giderek, yeni 4.5G uyumlu kartı ile değiştiren kişilere de BİMCELL; 7 gün boyunca kullanabilecekleri 30GB internet hediye ediyor.

Kampanyadan yeni üyeler yani 4.5G uyumlu sim kart alan üyeler de faydalanabiliyorlar.

30GB internet hediyesini kullanmaya başlamak isteyen müşterilerin sim kart değişiklik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra telefonlarının yeni mesaj oluşturma bölümüne girmeleri, 4.5G 30GB yazdıktan sonra mesajı 5555’e sms olarak yollamaları gerekiyor.

Onay mesajını alan müşteriler, 1 hafta geçerli 30GB internetlerini kullanmaya hemen başlayabiliyorlar.

Bu kampanyaya her bir hat için sadece bir sefer katılabiliyorsunuz.

Bu yazımızda Bimcell DOST paketleri, Bimcell internet paketleri ve BİMCELL dakika paketleri fiyatlarına dair merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Bimcell müşterisiyseniz, kullandığınız paket ve fiyatlarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

YouTube video

BİMCELL Sim Kart Fiyatları Ne Kadar?

Eğer ki ilk defa BİMCELL operatörünü kullanacaksanız ve faturalı ya da faturasız herhangi bir hatta geçecekseniz ancak sim kart için ek bir ücret var mı yada var ise ne kadar diye merak ediyor iseniz merak etmeyin BİMCELL yeni geçenler için ek bir sim kartı ücreti almamaktadır.

BİMCELL Müşteri Hizmetleri Nedir?

BİMCELL operatörünü yeni kullanamaya başlamışsanız ve BİMCELL Müşteri Hizmetleri nedir, hangi işlemeleri yapabilirim diye merak ediyorsanız yada numarası kaç diye merak ediyorsanız; 444 4 551 numarası BİMCELL müşteri hizmetleri numarasıdır ve BİMCELL Müşteri Hizmetlerinden BİMCELL hattınız için her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu