Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Var Mı? Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür Var Mı? Nasıl Yapılır? Günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen, uygun fiyatlı tarife ve paketlerini ilk kez 2015 yılında görücüye çıkaran Bimcell; aynı zamanda müşterilerine her hafta birbirinden güzel hediyeler armağan ediyor.

Bimcell bireysel ön ödemeli hatlardan birini kullanan aboneler; Sil Süpür oyununu oynadıklarında hediye internet ve dakika kazanma şansını yakalıyorlar.

Aynı zamanda Bimcell; Bimcell’den yeni hat alan tüm müşterilerine bir ay boyunca geçerli 9GB bedava internet, 750 dakika ve 750 bedava sms sunuyor.

Bimcell’den hat almak isteyen müşteriler; TC kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı ile birlikte kendilerine en yakın Bim mağazasına giderek, hatlarını satın alabiliyor ve abonelik işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Bimcell müşterileri, Yükleme Festivali kampanyası dahilinde ise her ay 40 TL-49.90 TL aralığındaki TL yüklemelerinde hediye olarak 2GB internet; 50 TL ve üstündeki yüklemelerinde ise 5GB bedava internet elde ediyorlar.

Kısacası BİMCELL müşterilerini birden çok hediye bekliyor.

Bu yazımızda BİMCELL müşterileri için BİMCELL Sil Süpür nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, Sil Süpür hediyelerine dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Bimcell Sil Süpür 2023

Her hafta değişik hediyeler kazanmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Bu uygulama, Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlara kolaylıkla ve hızlıca indirilebiliyor.

Aynı zamanda Sil Süpür internet ve konuşma paketi kazanmak isteyen Bimcell’lilerin mutlaka 4.5G aboneliklerinin de bulunması gerekiyor.

Sim kartı 4.5G ile uyumlu olmayan kişiler, bu oyunu oynayarak hediye kazanamıyorlar.

Sil Süpür oyunu aracılığıyla Bimcell abonelerine dağıtılan hediyeler, her hafta Cuma Günü 06.00’a kadar yenilendiğinden müşteriler, her hafta farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Yani bu oyunu hediye kazanmak için her hafta oynayabiliyorsunuz.

Bimcell Sil Süpür oyununu oynayan kişilerin hediyeleri, sms yoluyla müşterilere bildiriliyor.

Müşteriler, kendilerine gönderilen sms bildirimiyle birlikte kazandıkları hediyeyi kullanmaya başlayabiliyorlar.

Sil Süpür oyunu ile kazanılan hediyeler; başka Bimcell üyelerine hiçbir şekilde devredilemiyor.

Kullanım süresince kullanılmayan hediyeler ise iptal oluyor ve sonraki haftalara ya da aylara devretmiyor.

Kampanya kapsamında elde edilen tüm hediyeler; yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

UYARI: Bimcell hattın müşteri tarafından iptal edilmesi, müşterinin hattını farklı bir operatöre taşıması, müşterinin hattın iptaline sebebiyet verecek şekilde davranması durumunda ise kazanılan hediyeler, iptal edildiğinden müşteri, artık hediyelerini kullanamıyor.

Bimcell Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Bimcell Sil Süpür Aktif Etme

Bimcell bedava internet kazanmak isteyenler Bimcell sil süpür aktif etmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirmeli ve kullanıcı girişi yapmaları gereklidir. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirdikten sonra Bimcell sil süpür aktif olacaktır.

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell Sil Süpür hilesi sayesinde sizler de günlük ve haftalık hediye internet ve konuşma paketleri kazanabiliyorsunuz.

Paketiniz kapsamında yer alan internet ve dakikalarınız bittiğinde ek Bimcell konuşma ve dakika paketlerini satın almaya yönelmeden önce Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapmanızı ve Bana Özel menüsündeki Sil Süpür oyununu oynamanızı öneriyoruz!

Bimcell Sil Süpür Kampanyası’na Kimler Katılabilir?

Bimcell bireysel ön ödemeli yani faturasız hat sahibi olan tüm müşteriler, bu kampanyaya katılabiliyorlar.

Bununla birlikte tüm müşterilerin hatlarının ovit yani ortak veri işleme izinlerinin de bulunması gerekiyor.

Sizler de Bimcell hat kullanıyorsanız; bu kampanyaya hemen katılabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’ndaki Sil Süpür kanalını takip etmek ve oyunu oynamak suretiyle kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Hediyeleri 

Bimcell müşterilerinin 2023 yılında Sil Süpür oynayarak kazanabilecekleri hediyeleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • 1 hafta boyunca geçerli 1GB ya da 2GB internet hediyesi
  • 1 hafta boyunca geçerli Whatsapp’ta kullanabileceğiniz 1GB internet hediyesi(Görüntülü ve sesli aramalar, hediyeye dahil olmadığından görüntülü ve sesli arama yaptığınızda ücret, kendi tarifenize yansıtılıyor)
  • 1 gün boyunca geçerli 1GB veya 5GB internet hediyesi
  • 1 hafta boyunca geçerli Her Yöne 100DK
  • 1 gün boyunca geçerli Her Yöne 100DK

Şu an için Sil Süpür oyununu oynadığınızda yukarıdaki hediyelerden birini kazanabiliyorsunuz.

Bu hediyelerin ileride yenilenebileceğini ve farklı hediyeler de kazanabileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz!

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür ile hediyeler kazanmaya hemen başlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonunuza indirin.
  • Bimcell telefon numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapın.
  • Anasayfa açıldığında Bana Özel menüsüne dokunun.
  • Bana Özel menüsünün hemen altındaki Sil Süpür seçeneğine dokunun ve oyunu oynamaya başlayın.

Oyunu oynadıktan sonra kazandığınız hediyeye dair size bir mesaj gönderiliyor. Bu mesajı alır almaz, hediyelerinizi gönlünüzce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Yapamıyorum

Bimcell müşterileri de tıpkı Türk Telekom müşterileri gibi zaman zaman bu oyunu oynayamadıklarını, hediye kazanamadıklarını yani oyunun aktif olmadığını dile getiriyorlar.

Bu durumda öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının en son yani güncel versiyonunu kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmelisiniz.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden uygulamayı güncellemeyi denemelisiniz.

Hala Sil Süpür’e giriş yapamıyorsanız; Online İşlemler uygulamasını telefonunuzdan kaldırmayı ve yeniden indirmeyi denemelisiniz.

Bazen de teknik geçici arızalar yüzünden Sil Süpür’de sorun olabiliyor. Bir süre sonra bu teknik arızalar, kendiliğinden ortadan kalkıyor.

Uygulamayı güncellemenize ya da yeniden telefonunuza indirmenize rağmen hala sorun yaşıyorsanız; telefonunuza VPN indirebilir ve uygulamaya VPN üzerinden girmeyi deneyebilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Kalktı mı?

Bimcell aboneleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Sil Süpür oyununu oynayabiliyorlar.

Yani Sil Süpür oyununun kalkmadığını, hala bu oyun sayesinde cazip hediyeler kazanma şansına sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

Bimcell Sil Süpür Hangi Günler

Bimcell sil süpür  hafta bir defa sil süpür yaparak hediyeler kazanmanıza imkan tanımaktadır. Bimcell sil süpür her hafta Cuma günü 06:00’a kadar yapılır. Haftalık kullanılmayan haklar asla yenilenmez. Bimcell sil süpür hangi gün sorusuna cevap vermek gerekirse her hafta sil süpür günü cuma günüdür.

Bimcell Sil Süpür Görünmüyor

Bimcell’e yeni geçen müşterilerin Sil Süpür oynayarak hediye kazanabilmeleri için hatları aktif olduktan sonra 15 gün beklemeleri gerekiyor.

Yani 15 günlük süre dolmadan müşteriler, Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nda Sil Süpür kanalını ne yazık ki göremiyorlar.

Dolayısıyla oyunu uygulamada bulamayan kişiler, Bimcell Sil Süpür kalktı mı? diye düşünmeye ve bu sorunun cevabını internette araştırmaya başlıyorlar.

Sil Süpür oyununun Online İşlemler’de görünmemesi;
Sil Süpür oyununun kalkmasından değil de müşterilerin yeni abone olmalarından kaynaklanıyor.

Sizler de yeni Bimcell müşterisiyseniz; Sil Süpür oyununu hattınız aktif olduktan sonra ortalama 15 gün sonra oynamaya başlayabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bu yazımızda Bimcell Sil Süpür nasıl yapılır? 2023 Sil Süpür hediyeleri nelerdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Bimcell kullanıyorsanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

YouTube video

Sil Süpür Kampanyası Hangi Operatör İçin Var?

Her operatörün kendine ait haftalık hediye dağıttığı bir yer vardır. Örneğin Turkcell operatörü için salla kazan olan isim Türk Telekom için Sil Süpür ve BİMCELL için de sil süpür olmaktadır. BİMCELL ve Türk Telekom aynı alt yapıları kullandığından dolayı BİMCELL Sil Süpür ile Türk Telekom Sil Süpür aynıdır ve aynı uygulama üzerinden yapılır.

BİMCELL Sil Süpür Nasıl İndirilir?

Siz de BİMCELL operatörünü kullanıyorsanız ve BİMCELL hattının müşterilerine haftalık olarak hediye kazanabilecekleri bir yer olan Sil Süpür yapmak istiyorsanız; yapmanız gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmektir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu