Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi

Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi

Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi 2022; Market sektöründe bir marka haline gelen BİM, GSM sektörüne de Bimcell ile adım atmıştır. Bimcell’e olan ilginin artması nedeniyle, firma Türk Telekom’un alt yapısına katıldı. Diğer operatörlerde olduğu gibi konuşma, internet, SMS, 3’lü paket, kampanya ve para transferleri gibi birçok olanak sağlamaktadır. GSM hat sahipleri için dakika, internet ve SMS ne kadar önemli ise faturasız hat sahipleri için de TL yüklemeler de o kadar önemlidir.

Bimcell TL Nasıl Gönderilir?

Bimcell TL tutarının bitmesi durumunda Bimcell veya başka bir GSM operatöründen TL transferi yapma işlemidir.

Günümüzde sevdiklerimizden her zaman haberdar olmak isteriz. Bimcell TL Transferi özelliğiyle bu problemimizi çözmektedir. Göndereceğiniz TL ya da isteyebileceğiniz TL tutarları sayesinde sevdiklerimizle iletişimimiz devam etmektedir. Bimcell de sevdiklerinize TL göndermenin farklı seçenekleri bulunmaktadır. Peki, Bimcell de TL nasıl gönderilir?

Bimcell SMS ile TL Nasıl Gönderilir?

Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne giriniz TL göndereceğiniz numarayı (0) olmadan yazınız. Bir boşluk bırakarak gönderilecek TL tutarı yazınız ve 9235 ‘e SMS gönderiniz.

Diğer bir seçenek ise 9235’i arayarak TL transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell abonesi olmasanız bile diğer operatörlerden de Bimcell’e TL gönderimi yapabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Arayarak TL Nasıl Gönderilir?

Bimcell aboneleri GSM hatlarından 551’i, veya sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 4 551’i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca TL transfer işlemlerini yapabilmektedirler.

Bimcell de TL Gönderme Limit ve Süresi Var mı?

Bimcell müşterileri elbette ki TL transfer ederken herhangi bir limitin söz konusu olup olmadığını merak etmektedirler. Şunu hemen açıklığa kavuşturalım ki transfer işlemi bir sürekli bir hizmet olduğundan dolayı, herhangi bir süre sıkıntısı bulunmamaktadır. Yılın her ayı her günü transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece dikkat edilmesi gereken husus günlük limiti aşmamak olmalıdır. Günlük limiti aştığınız takdirde TL gönderimi yapamazsınız. Peki, Bimcell de günlük TL gönderme limiti ne kadardır?

Bimcell de günlük TL gönderme limiti tek seferde en az 1 TL, en fazla 30 TL’dir. Aylık olarak ise toplam gönderme limiti 150 TL’dir. Yani bir ayda 150 TL’ den fazla TL gönderme yapamazsınız.

Bimcell TL Transfer Gönderme Ücreti Ne Kadardır?

Bimcell’den Bimcell’e gerçekleştirilen TL transferlerinde gönderim limitine göre işlem ücreti değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda ücretlendirmeleri görebilirsiniz.

Transfer Limiti

 

Ücreti

 

1 – 9 TL 1,99 TL
10 – 19 TL 2,59 TL
20 – 30 TL 3,29 TL

Sizlere bu yazımızda Bimcell TL Nasıl Gönderilir? Bimcell TL Transferi 2022 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.