Reklam
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim? Turkcell Hangi Tarifedeyim

Turkcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim? Turkcell Hangi Tarifedeyim:Turkcell operatör şirketi kullanıcıları tarifeleri kapsamında yer alan kullanım haklarından başka kullanım haklarına sahip olmak istedikleri takdirde tarifelerini değiştirmeleri gerekmektedir. Bunun için yapılması gereken öncelikle mevcut tarife hakkında bilgi sahibi olmaktır. Ardından abonelerin diledikleri tarife kapsamında yer alan avantajlardan yararlanması mümkün olacaktır.

Bu yazımızda Turkcell abonelerinin tariflerini nasıl öğrenebilecekleri ve tariflerini nasıl değiştirebileceklerine ilişkin olarak açıklamalar yapmaya çalışacağız.

Turkcell Tarifemi Nerden Öğrenebilirim ?

Turkcell aboneleri tarifelerini öğrenmek istedikleri takdirde çeşitli yöntemlere başvurabilirler. Bu yöntemlere bakılacak olursa,

  • Müşteriler Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 0532 532 00 00’ ı arayarak tarifelerini öğrenebilirler.
  • Müşteriler Turkcell Dijital Operatör uygulamasını cihazlarına AppStore yahut PlayStore üzerinden indirerek tarifelerini öğrenebilirler.
  • Müşteriler sms kodu aracılığı ile belirlenen merciye sms göndererek tarifelerini öğrenebilirler.

Turkcell Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim ?

Tarifelerini öğrenmek isteyen Turkcell abonelerinin cep telefonlarında mesaj seçeneğine TARIFE yazıp 2222’ e ücretsiz kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Ardından tarifeleri kapsamında yer alan kullanım haklarından sms aracılığı ile haberdar olabilirler ve tarifleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirler.

Turkcell müşterileri tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istedikleri takdirde cihazlarında mesaj seçeneğine DURUMUM yazıp 2222’ e ücretsiz olarak kısa mesaj göndererek tarifeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Müşterilerin tarifelerini öğrenmek istedikleri takdirde uygulamaları gereken diğer bir yöntem ise turkcell.com.tr web sitesini ziyaret etmektir. Web sitesini ziyaret eden müşteriler sağ tarafta yer alan giriş seçeneğinden giriş yapmalıdırlar. Ardından İşlem Merkezi seçeneğini seçerek paket ve tarifelerim bölümünden tarifelerine ilişkin bilgi sahibi olabilirler.

Turkcell Faturasız Tarifeler ve Paketler

Turkcell Tarifemi Öğrenmek İstiyorum

Faturalı hat sahibi müşteriler cep telefonlarına *177*1# yazarak tarifleri dahilindeki kullanım haklarına ilişkin bilgi sahibi olabilirler.

Hazır Kart kullanıcısı Turkcell aboneleri cep telefonlarına *166*1# yazarak tarifeleri dahilindeki kullanım haklarına ilişkin bilgi sahibi olabilirler.

Son olarak Turkcell aboneleri cihazlarında arama seçeneğine *159# yazarak da paketleri dahilinde yer alan kullanım haklarına ilişkin olarak bilgi sahibi olabilirler.

Turkcell Tarife  Öğrenme Kodu

Turkcell tarifesi öğrenme kodu için telefonunuz mesaj kısmından TARIFE yazıp 2222’ye gönderdiğinizde kullandığınız tarife bilgileri ve tarife detayları telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Ayrıca Turkcell tarife bilgileri ve Tarifenizde kalan kullanımı hemen kod ile sorgulamak için telefonunuzun arama kısmına *159# yazarak sorgulayabilirisniz.

Turkcell Hangi Tarifedeyim

Turkcell hangi tarifedeyim ve Turkcell hangi tarifeyi kullanıyorum diyorsanız tarifenizi öğrenmek için Turkcell hesabınıza giriş yaptıktan sonra “İşlem Merkezi” seçeneğini tıklayınız. Açılan sayfadan “Paket ve Tarifelerim” linkine tıklayın açılan sayfada güncel olarak kullandığınız tarife bilgilerini görebilirsiniz.

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır

Kullandığınız Turkcell tarifesini değiştirmek için www.turkcell.com.tr  yada Dijital operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra  ‘’hesabım’’ sekmesinde ‘’paket ve tarifelerim’’ kısmına giriş yaparak tarife değişikliği yada başka bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Tarifemden Kalan Kullanımlarımı Nasıl Öğrenebilirim ?

Tarifelerinden kalan kullanımlarını öğrenmek isteyen müşterilerin yapması gereken cihazlarında mesaj seçeneğine KALAN yazıp 2222’ e ücretsiz kısa mesaj göndermektir. Ardından kendilerine tarifleri dahilinde yer alan kalan kullanım haklarına ilişkin olarak sms iletilmesi söz konusu olacaktır.

Turkcell Tarife Bitiş Tarihi Nasıl Öğrenilir

Kullanmış olduğunuz Turkcell tarifesinin bitiş tarihini öğrenmek için  DURUMUM yazarak 2222’ye SMS göndermeniz gereklidir. Kullanmış olduğunuz tarife bitiş tarihini size mesaj olarak bildirilecektir.

Turkcell Aboneliklerimi Nasıl Öğrenebilirim ?

Turkcell müşterileri aboneliklerine ilişkin bilgi sahibi olmak istedikleri takdirde Turkcell resmi sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Bu bağlamda müşterilerin www.turkcell.com.tr  adresine giriş yaparak hesabım seçeneğine tıklamaları gerekmektedir. Ardından hat özetine ilişkin olarak müşterilerin bilgi sahibi olması söz konusu olacaktır.

Görüldüğü üzere Turkcell operatör şirketi aboneleri çeşitli ücretsiz sms kodları aracılığı ile yahut belirli uygulamalar üzerinden tarifeleri kapsamında yer alan kullanım haklarını  öğrenebilir ve  tariflerinde değişiklik yapabilirler.

YouTube video

Turkcell Tarifeler Nelerdir?

Eğer ki siz de Turkcell hattınıza ait başka avantalı tarifeleri öğrenmek isterseniz yada başka bir hattan Turkcell hattına geçecekseniz ve hangi tarifeleri seçebilirim, hangi tarife daha avantalı diye düşünüyorsanız yapmanız gereken şey ya bir Turkcell bayiine giderek bu konular hakkında bilgi almanız ya da Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak bu konuda bilgi amanızdır.

Turkcell GNÇ Tarifesi Nedir?

Turkcell avantajlı dünyasına katılmışsanız ve üstelik bir de yaşınız 25 yaş ve altında ise siz de Turkcell GNÇ avantajlı dünyasına katılabilirsiniz. Turkcell GNÇ avantajlı dünyasına katıldığınız zaman normal tarifelerde olmayan paketler GNÇ özel tarifelerde vardır ve GNÇ tarifeleri daha ucuz olmaktadır üstelik bir de paket içeriği diğer tarifelerden daha zengindir.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu