Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2024; Türk Telekom müşterileri, sevdiklerine internet hediye edebiliyor. Operatör tarafından sunulan hizmet kapsamında oldukça kolay bir şekilde internet hediye edilebilir. Bu işlemi hem SMS ile hem de online işlemleri kullanarak yapmak mümkün.

Türk Telekom müşterileri, istenilen bir numaraya 4 GB’a kadar internet gönderebilir. Türk Telekom hediye internet gönderme için farklı yollar mevcuttur. Bu yolları kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde internet yollanabilir. Hizmet kapsamında aynı zamanda internet ihtiyacı olan kişi, sevdiklerinden hediye  talebinde de bulunabiliyor. Hizmeti kullanmanın üç farklı yolu bulunuyor. Bunlar; SMS, *100# ve online işlemler şeklinde ayrılır.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır

Türk Telekom aboneleri için hediye internet yollamanın ilk yolu SMS göndermektir. Türk Telekom hediye internet gönderme işlemi için HEDIYE yazıp boşluk bırakıp gönderilecek kişinin numarasını yazıp tekrar boşluk bırakarak gönderilecek internet miktarını yazmak gerekir. Daha sonra bu mesaj  9433’e gönderilir. Örnek olarak HEDIYE 555******* 250 MB yazarak 9433’e yollanması gerekir.

Online işlemleri kullanarak oldukça basit bir şekilde internet yollanabilir. Tek yapılması gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek ve hediye gönderme alanına numarayı girerek gönderilecek internet miktarını seçmektir.

Türk Telekom’un internet hediye etmek için sunduğu üçüncü yol *100#’yi tuşlamaktır. Arama alanında bu numara aranır ve işlemler menüsü seçilir. Buradan da internet gönderilir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom hediye internet gönder 1 GB kazan kampanyası ile sevdiklerinize internet göndererek hem siz hem de sevdikleriniz kazanmış oluyor.

Kampanya kapsamında 1 GB internet gönderdiğinizde haftalık 1 GB bedava internet kazanırken 4 GB hediye internet gönderdiğinizde aylık 1 GB bedava internet kazanıyorsunuz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Ücretleri

Türk Telekom aboneleri hediye internet gönderirken internet miktarına göre para öderler. Türk Telekom hediye internet gönderme ücreti, internetin fiyatı ve işlem ücreti olan 1,02 TL’nin toplamından oluşur. Ücretler işlem ücreti dahil şu şekildedir:

Paket İsmi Paket Ücreti​
100 MB 9,18 TL
250 MB 12,24 TL
1 GB 19,38 TL
4 GB 39,78 TL

İnternet hediye etme hizmetini kullanacak olanların bilmesi gereken bir takım şeyler vardır. Öncelikle bir ayda gönderilebilecek internet limiti 8 GB’dır. Gönderilen internet 1 ay boyunca geçerli olur.

Aynı zamanda faturalı hat aboneleri önceki aylarda ödemedikleri bir faturaları mevcut ise internet gönderemezler. Bu koşulları sağlayan aboneler anlatılan şekillerde istenilen numaraya hızlı ve kolay bir şekilde internet yollayabilirler.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme Paralı Mı

Türk Telekom hediye internet gönderme paralı mı sorusuna cevap vermek gerekirse hediye internet gönderme ücretli bir servistir. Sevdiklerinize ve arkadaşlarınız internet paketi hediye ettiğinizde sizden ücret talep edilir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderemiyorum

En sık yaşanan sorunlardan biride Türk Telekom hediye internet gönderemiyorum sorunudur. Genelde aylık gönderimi limiti bulunduğundan aylık 8 GB internet gönderdikten sonra aylık kotanız dolduğu için aynı ay içerisinde tekrar gönderim yapamazsınız. Ayrıca faturalı hat sahipleri ödenmemiş faturaları olduğunda hediye internet gönderimi yapamazlar.

Başka Numaraya İnternet Nasıl Gönderilir?

Sizlerde başka bir telefon numarasına hediye internet göndermek istiyorsanız HEDIYE yazıp internet göndereceğiniz numarayı ve göndermek istediğiniz internet miktarını aralarında birer boşluk olacak şekilde yazarak 9433’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Sizlerde 1GB internet hediyesinden yaralanmak istiyorsanız, 1GB KAZAN yazarak 5555’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Hattınıza 1 haftalık 1 GB internet tanımlanacaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu