Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası 2023; Birçok operatör arasında en fazla tercih edilen Türk Telekom, hat sahiplerine kolaylık sunmaya devam eder. İstenilen kampanyalar dahilinde paket seçenekleri sunan Türk Telekom, beklentileri en iyi şekilde karşılayarak istenilen tarife seçeneklerini uygun fiyatlar dahilinde sunar.

Türk Telekom bedava konuşma kampanyası ile şansı yakalamak oldukça kolaydır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan operatör, birçok kampanyası ve fırsatlar sunarak hat sahiplerini memnun ediyor Tercih edilen sms ve internet paketleri kadar dakika seçenekleri de oldukça uygundur.

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası

Müşterileri için oldukça kolay bir şekilde uygulama ile kolaylık sağlayan Türk Telekom bedava konuşma kampanyasıile şansı yakalamak isteyenler için kolaylık sağlar. Bu sebeple de istenilen kampanyaların ücretsiz olanları, mobil olarak birçok kişinin tercih ettiği fırsatlar olmaya devam ediyor.

Birçok uygulama arasında diğer operatörlerin sunduğu paketlerden daha avantajlı olması da bir sürü hat kullanıcısı için oldukça önemlidir. Beklentiyi en iyi şekilde karşılayan Türk Telekom, kısa sürede istenilen paketlerden faydalanmanızı sağlar. Hem uygun fiyatlarda paketlerin bulunması, hem de sunulan paketlerin bitmesi dahilinde ek fırsatlarında bulunması oldukça önemlidir.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketleri

Bir sürü tarife seçeneği ile birlikte indirimli fiyatlar suna Türk Telekom tarife seçenekleri oldukça fazladır. Türk Telekom bedava konuşma kampanyasıyanında aynı zamanda uygun tarifeler de mevcuttur. Belirtilen Türk Telekom tarifeleri ise aşağıdaki gibi değişim gösterir.

  • 3 GB internet, 1000 DK ve 250 SMS  ( Yepyeni  3 Tarifesi )
  • 6 GB internet, 1000 DK ve 250 SMS (  Yepyeni 6 Tarifesi )
  • 10 GB internet, 1000 DK ve 250 SMS ( Yepyeni 10 Tarifesi )
  • 15 GB internet, 1000 DK ve 250 SMS ( Yepyeni prime 15 Tarifesi )
  • 20 GB internet, 1000 DK ve 250 SMS ( Yepyeni Prime 20 Tarifesi )

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava konuşma paketi kazanmak için her hafta sil süpür yaparak bedava dakika hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca hattınıza kredi kartı yada banka kartı ile 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda ücretsiz dakika kazanırsınız.

Türk Telekom gençlik dünyası olan Selfy aboneleri kendi aralarından bedava konuşma hakkı kazanıyorlar. Hem siz hem de arkadaşınız Selfy müşterisi ise her akşam 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında bedava konuşabilirler.

Eğer sizde Selfy müşteriyseniz hemen hattınızdan GECE  yazıp 4545 ‘e mesaj atarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Her akşama bedava konuşmak için tek şart hattınıza her ay en az 30 TL yükleme yapmaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 

Türk Telekom’a Hattını Taşıyana Bedava Dakika

Hattını Türk Telekom’a taşıyan yada yeni hat kişiler 12 ay boyunca her ay 50 dakika kazanmaktadırlar. Faturasız hat sahibi kişilere özel olan bu kampanyadan yararlanmak için yeni hat aldıktan yada hattınızı Türk Telekom’a taşıdıktan sonra  KAYIT yazıp 5660’ a mesaj atmanız yeterlidir. 12 ay boyunca her ay her yöne ücretsiz 50 dakika hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma

Hafta sonu sevdiklerinizde bedava konuşmak isterseniz tam size göre bir kampanyadan bahsetmek istiyorum. Hafta sonu cumartesi gecesi 00:00 ile pazar 23:59’a kadar tam 2000 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Sevdikleriniz ve aileniz ile hafta sonu bedava konuşmak için HAFTASONU yazıp 4242’ ye mesaj attıktan sonra hattınız 30 TL yükleme yapmanız yeterli olacaktır.

Tam 1 ay boyunca her hafta sonu sizde bedava konuşma yapmak için hattınıza hemen TL yüklemesi yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom 50 ve 100 Dakika Bedava Konuşma

Türk Telekom kalitesi tanışmak ve kesintisiz konuşmak için 50 dakika ve 100 dakika kampanyasına katılabilirsiniz. Sizde hemen 50 dakika yada 100 dakika kazanmak için PAKET yazıp 9090’a mesaj atabilirsiniz.

Günün belirli saatlerinde konuşmak için sizlere güzel bir kampanyadan söz etmek istiyorum. Ücretsiz yani bedava konuşma hakkı kazanmak için HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj attığınızda size gelen bilgilendirme mesajı sonra günün hangi saatleri arasında bedava konuşacağınız söylenecektir.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Birçok hat sahibi için en uygun fiyatlı kullanım sağlayan operatörlerden Türk Telekom,  ayrıcalıklı tarifeleri ve paket seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Hazırladığı paketler ise minimum 30 TL yükleme ile ek olarak ücretsiz dakika kazanma şansını yakalamak oldukça kolaydır.

Beklentileri en iyi şekilde karşılayan operatör, her kullanıma uygun indirimli paketler yanında ek fırsatlarda sunmaya devam ediyor. Türk Telekom bedava konuşma kampanyasıile hat sahiplerine kolaylık sunduğu birçok paket mevcut. Bu sebeple de istenilen seçeneklerin olduğu operatör olan Türk Telekom, avantajlı tarifeler de faturalı hatlar için bulunduruyor.

Türk Telekom 7 TL’ye 500 DK Nasıl Yapılır?

Her yöne 500 Dakikaya sahip olmak isterseniz HY500 yazarak 5555’5 SMS olarak gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 12 TL’ye1000 DK Nasıl Yapılır?

Sizlerde her yöne 1000 Dakika sahibi olmak isterseniz HY1000 yazarak 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu