Reklam
Sosyal MedyaTeknoloji Haberleri

Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Snapchat’te toplu arkadaş silme nasıl yapılır? Snapchat toplu arkadaş silme uygulaması var mı? Snapchat toplu arkadaş silme android ve iphone, snapchat toplu arkadaş ekleme var mı? Bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz yazımızda snapchat gibi güçlü ve milyonlar tarafından kullanılan bir sosyal medya aracı hakkında merak ettiklerinize ulaşabileceksiniz.

16 Eylül 2011 yılında faaliyete başlayan Snapchat, kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Güvenilir ve kaliteli bir platform olan Snapchat üzerinde de arkadaşlarınızı takip edebilir onlarla iletişim kurabilirsiniz. Zaman zaman profilinizi sıfırlamak ve arkadaşlarınızın tamamını silmek istediğinizde bunun için kolay yöntemlere başvurmalısınız. Toplu arkadaş ekleme veya silme konusunda Snapchat sizlere bazı kolaylıklar sağlamaktadır.

Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme Yöntemi

6 1
Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme Yöntemi

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf ve video kullanımı olan Snapchat’te kimi zaman tanımadığınız kişileri de ekleyebilirsiniz. Zaman zaman takibe takip yöntemlerinin de denenmesi sonrasında profilinizde istemediğiniz pek çok kişi ekli olabilir. Bu durumda da ilerleyen dönemlerde duyacağınız rahatsızlık nedeniyle onlarca,  yüzlerce ve hatta binlerce kişiyi arkadaşlıktan çıkarmak durumunda kalabilirsiniz. Peki, bunun kısa yolu var mı? Snapchat arkadaşlar nasıl sıfırlanır?

  1. Snapchat üzerinde oturum açın.
  2. Profilinizde yer alan “arkadaşlarım” kısmına gelin.
  3. Burada karşınıza çıkan arkadaşlardan silmek istediklerinizi işaretleyin.
  4. Üzerine uzunca basılı tuttuğunuz zaman silmek için size bir uyarı gelecektir.
  5. Bu uyarıyı da onaylayın ve arkadaşlarınızı silin.

5 adımda silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da en hızlı şekilde artık silme işlemini başarıyla yaparak profilinizdeki arkadaş sayınızı azaltabilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Silerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme
Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme

Snapchat üzerinde toplu bir şekilde arkadaş silme işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için bazı özel konulara dikkat etmeniz gerekir. Bir daha dönüşü olmayan bu uygulama sonrasında arkadaşlarınızı tekrar ekleme veya kimi sildiğinizi bulamayabilirsiniz. Bu durumda dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

  • Silmek istediğiniz arkadaşları seçtiğinizden emin olmak
  • Silme işlemini geri alma şansınızın olmadığından emin olmak
  • Doğru bir şekilde arkadaşları işaretlemek

Bunun gibi dikkat edilmesi gereken noktalara özen gösterirseniz eğer o zaman kolay bir şekilde bu uygulamadan arkadaşlarınızı silebilirsiniz. Snapchat toplu arkadaş silme işlemleri yaptıktan sonra artık sizlerin paylaşımlarını sildiğiniz hiçbir kimse göremez.

Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme Var Mı?

Snapchat uygulamasında arkadaşları sildikten sonra onları geri eklemek isterseniz bunu profillerine tek tek girerek yapmanız gerekir. Toplu bir şekilde ekleme yapma şansınız yoktur. O nedenle silme işlemlerinde dikkatli davranmanız gerekir.

Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme
Snapchat’te Toplu Arkadaş Silme

Snapchat Arkadaşınızın Sildiğini Nasıl Anlarsınız?

Snapchat üzerinde eğer ki bir arkadaşınız sizi sildi ise bunu anlamanın birkaç yolu var. Mesela o arkadaşınızın puanını göremiyor olmanız silindiğinizin en bariz işaretidir. Aynı zamanda profilinde detay göremiyor ve sadece kullanıcı adını görüyorsanız bu durumda sizlerin silindiğini gösterir. Kimi zaman Snapchat toplu arkadaş silme yapılırken yanlışlıkla silme gibi durumlar ile de karşılaşmak mümkün.

Snapchat Toplu Arkadaş Eklemek Mümkün Mü?

Snapchat üzerinde topluca arkadaş eklemek mümkün. Ancak burada önemli olan hangi arkadaşlarınızı eklemek istediğinizdir. Bu nedenle arkadaşlarınızı eklemek üzere önce bir liste hazırlamalı sonrasında ise ekleme yapmaya başlamalısınız.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu