Reklam
Müşteri HizmetleriTeknoloji Haberleri

Oppo Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır – Tek Tık 2024

Oppo garanti sorgulama nasıl yapılır? Oppo servisleri hangileri? Oppo garanti kapsamı ne kadar? Oppo garanti servisleri ve Oppo garantiye gönderme ile ilgili pek çok konuyu bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Günümüzün en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olan Oppo Türkiye’de özellikle orta ekonomiye sahip olan kişilere hizmet veriyor. Lüks kategorisinin bir alt segmentinde hizmet veren Oppo kullanıcı sayısı da sürekli artıyor. İşte bu kullanıcılardan bazıları da garanti işlemleri ile ilgili bilgiler arıyorlar.

Teknolojik bir cihaz satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında garanti servisi gelmektedir. Garanti servisinin tam olarak çalışması ve cihazın garanti kapsamında yer alması aslında son derece önemli bir konu.  Yaygın bir garanti ağına sahip olan Oppo ise bu anlamda gerçekten üzerine düşeni fazlası ile yapmış durumda.

Oppo Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Oppo resmi sitesi üzerinden cihazın garantisini sorgulama şansınız bulunmaktadır. Oppo garanti servisi üzerinden karşınıza çıkan alana 2 seçenekten bir tanesini girmeniz sorgulama yapmanız için yeterli.

  • IMEI
  • SN
Oppo Garanti Sorgulama, Servisler ve Garanti Kapsamı 2023
Oppo Garanti Sorgulama, Servisler ve Garanti Kapsamı

Bu numaralardan bir tanesini girerseniz eğer o zaman başarılı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulamalarınızda dikkat etmeniz gereken nokta ise doğru giriş yapmanızdır. Çok haneli olarak karşımıza çıkan bu numaralar ile birlikte sizler de aradığınız pek çok bilgiyi öğrenebilirsiniz. Bu adresten ise Oppo mağazaları aracılığı ile aldığınız gerçek cihazların kontrolünü yapabilirsiniz. Bu kontrol işleminde;

  • Akıllı saat
  • Telefon
  • Tablet
  • Bileklik
  • Kablosuz kulaklık

Gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünler hakkında bilgi almak ve garanti süresini öğrenmek için sorgulama yapabilirsiniz.

Oppo’nun Garanti Süresi Ne Kadar?

Oppo garanti sorgulama yaparak cihazınızın sorgulamasını görebilir ve son durumunu öğrenebilirsiniz. Oppo garanti süresi ile birlikte sizler de cihazı kontrol ederek aradığınız çözümlere anında ulaşabilirsiniz. Genellikle 24 ay süren bu garanti süresi boyunca cihazı kullanabilirsiniz. Eğer ki ne zaman aldığınızı unuttuysanız o zaman IMEI veya Seri numarası ile cihazı sorgulayabilirsiniz.

Oppo Garanti Sorgulama Servisleri

Oppo garanti sorgulama konusunda sizlere online olarak hizmet vermektedir. Bu anlamda servislere aslında gereksinim yoktur. Ancak olası bir şekilde garantisi devam eden cihazlarınızı servise gönderecekseniz eğer o zaman bu anlamda kontrol etme şansınız olacaktır. “0850 433 6776” numaralı telefon üzerinden garanti sorgulama servislerine ulaşabilir ve istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Oppo En Yakın Servis Nerede?

Oppo Garanti Sorgulama, Servisler ve Garanti Kapsamı 2023
Oppo Garanti Sorgulama, Servisler ve Garanti Kapsamı

Oppo Türkiye’de yaygın bir servis ağına sahiptir. Bu anlamda sizlere de en yakın servisi ile hizmet verir. Oppo garanti sorgulama kapsamında isterseniz sizlere en yakın olan servisleri de bulabilirsiniz. Oppo en yakın servis merkezi için listeye bakmanız yeterli olacaktır. Burada karşınıza çıkacak olan servislerden bir tanesini bulursanız onunla irtibata geçebilirsiniz. Böylece garanti kapsamı devam eden cihazınızın bakımını da serviste yaptırmış olursunuz.

İpucu: PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar ve Tabletler

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu