Reklam
Teknoloji Haberleri

Myth Of Empires Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 2024

18 Kasım 2024 yılında piyasaya çıkarılan Myth of Empires sistem gereksinimleri merak konusudur. Birçok oyuncular söz konusu bilgisayar oyununda sistem gereksinimleri hakkında detaylı ve şeffaf bir şekilde bilgi almak istemektedir. Aynı zamanda oyunun güncel satış fiyatına göz atabilirsiniz. Hayatta kalma oyununun satış fiyatı diğer oyun türlerine kıyasla daha uygundur. Bu nedenle pek çok yerli ve yabancı oyun tutkunları tarafından myth of empire adlı oyun tavsiye edilmektedir.

Bu yönde ise araştırmalar yapılmaktadır. Oyun türü direk olarak Angela Game firması tarafından geliştirilmiştir. Oyun yüksek kalitesi sayesinde oldukça kısa süreler içerisinde ise Steam üzerinden yoğun olarak pozitif puanlar almayı başarmıştır. Böylece söz konusu yeni oyun türü internet üzerinden ciddi anlamda tercih edilmeye başlanmıştır.

Myth of Empires Sistem Gereksinimleri

Myth of Empires Sistem Gereksinimleri
Myth of Empires Sistem Gereksinimleri

Aynı zamanda myth of empires sistem gereksinimleri tavsiye edilecek tarzları da söz konusudur. Örnek olarak tercihiniz doğrultusunda yukarıdaki işletim sistemi kullanabilirsiniz. Fakat işlemci, ram ve diğer gereksinim oranlarınızı yükseltebilirsiniz. Örnek olarak Ramınızı 64 16 GB oranına kadar yükseltebilirsiniz.

KriterMinimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 1064-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemciIntel Core i5-4430 / AMD FX-6300Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek8 GB RAM16 GB RAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GBNVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectXSürüm 11Sürüm 11
Genişbant İnternet bağlantısıGenişbant İnternet bağlantısı
Depolama85 GB kullanılabilir alan85 GB kullanılabilir alan
Ses KartıDirectX uyumlu ses kartı ve en son sürücülerDirectX uyumlu ses kartı ve en son sürücüler

Bunun yanısıra myth of empire sistem gereksinimleri hatasız bir şekilde uygulamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde ilgili bilgisayar oyunundan en iyi şekilde faydalanamazsınız. Oyun şuanda ise erken erişim olarak hizmete sunulmuştur. Bu durum söz konusu oyunun henüz tam olarak geliştirilmediği anlamına gelmektedir.

Myth Of Empires Steam

Oyun gereksinimleri de oyuncuların yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Çünkü söz konusu gereksinimler oyunda hayatta kalmayı oldukça basit hale getirmektedir. Oyunun kurulumu ise oldukça kolaydır. Bu kapsamda cihazlarınızın açık olması ve oyunu satın almış olmanız yeterlidir. Satın aldığınız oyunu hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Bu aşama sonrasında oyunu cihazınızdan uzun süreli olarak oynayabilirsiniz.

Bu sayede oyuncular oyunu çok rahat ve keyifli bir şekilde oynayabilmektedir. Herşeyi sil baştan kurup imparatorluğunuzu kurabileceğiniz söz konusu oyunu ise mobil ya da bilgisayarınız üzerinden kolayca oynayabileceksiniz. Bu sayede gün içerisinde zamanınızın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Söz konusu oyunu oynayanlar ise oyundan oldukça memnun kalmaktadır. Hayatta kalma oyunları en çok satın alınan oyun kataloglarında yer almaktadır. Özellikle yeni kuşaklar tarafından bu oyun türü ciddi anlamda satın alınmaktadır.

Myth of Empires Sistem Gereksinimleri Nedir

  • Minimum düzeyde işletim sistemi olarak Windows 7, windows 8.1 ve Windows 10 64-bit
  • İşlemci olarak Intel CORE i5 4430 ya da AMD FX 6300
  • Ram olarak 8 gb
  • Ekran kartı olarak NVIDIA GeForge GTX 960 2GB ya da AMD radeon R7 370 2GB
  • Depolama alanı olarak 60 GB kullanılabilir.

Böylece myth of empires sistem gereksinimleri profesyonel anlamda uygulayabilirsiniz. Bu tarz oyunlarda mutlaka sistem gereksinimlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda oyuncular oyuna geçmeden önce gerekli ayarlamayı yapmalıdır. Myth of empires oyunu karmaşık içeriğe sahip değildir. Oyun son derece sade ve anlaşılır düzeyde içeriğe sahiptir. Bu bakımdan oyunu zorlanmadan ve strese girmeksizin oynayabileceksiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir!

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu