Reklam
Teknoloji Haberleri

Disney Plus Türkiye Fiyatı 2023

Disney Plus Türkiye Fiyatı ne kadar? Disney Plus Türkiye paketleri, Disney Plus Begin, Disney Plus üyelik konusunda merak ettiğiniz her şey burada. Dünyanın ve Türkiye’nin en çok izlenen video programlarından bir tanesi olan Disney Plus, her geçen gün artan üye sayısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aylık ve Yıllık olarak farklı fiyatlar eşliğinde sizlere sunulan Disney için Türkiye paketi de son zamanlarda sık sık gündeme gelmeye başladı.

Disney Plus üyelik işlemleri sonrasında sizler de bir ay ücretsiz deneme yaptıktan sonra video izleme platformuna yıllık veya aylık üye olabilirsiniz. Birkaç adım içerisinde tamamlayacağınız bu işlemler sonrasında aradığınız fırsatları fazlası ile bulacaksınız. Disney Plus üyeliği ile birlikte pek çok dizi, film ve programı ücretsiz olarak izlemenin keyfini yaşayacaksınız.

Disney Plus Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Disney Plus Türkiye’de de çok fazla ilgi görüyor. Binlerce kişinin üye olduğu platform içerisinde yüzlerce dizi, film ve program yer alıyor. Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere Disney Plus fiyatları ise aylık ve yıllık olarak sizlere sunuluyor.

Disney Plus Türkiye Fiyatı
Disney Plus Türkiye Fiyatı
Yıllık/Aylık PlanFiyat
Disney Plus Aylık Türkiye Fiyatı64.99 TL
Disney Plus Yıllık Türkiye Fiyatı649.90 TL

Bu fiyatlar üzerinden sunulan üyelikler ile birlikte sizler de Disney’i izlemeye başlayabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak da son derece kolay bir sisteme sahip olan firmanın tüm izlenimlerini kolayca yapabilir ve aradığınız pek çok çözümü bu şekilde bulabilirsiniz.

Disney Plus Yıllık Pakette %15 İndirim Fırsatı

Disney Plus Türkiye fiyatı olarak aylık kullanımdan ziyade yıllık kullanımı destekliyor. Bu açıdan da paket fiyatında gözle görülür bir indirim uyguluyor. Tam 10 ay fiyatına 12 ay izleme şansı bulacağınız paket sizlere %15 daha uygun olarak sunuluyor.

Yıllık alacağınız indirimli fiyat 649.90 TL olurken aylık ise 64.99 TL olarak dikkat çekiyor. Bu doğrultuda yapmanız gereken şey en hızlı şekilde paketlere dahil olmaktır. Paket fiyatlarına baktığımızda da karşımıza 10 ay kullan 2 ay hediye avantajı çıkıyor. Bunu değerlendirmek için yıllık üye olmak gerekiyor.

Disney Plus %100’e Yakın Zamlandı

2022 yılında aylık paket fiyatı 34.99 TL olan Disney Plus, 2023 yılına girdiğinde ise paket fiyatlarını 64.99 TL yaptı. Yıllık olarak baktığımızda da 349.90 TL olan paket fiyatı bir anda 649.90 TL oldu. Bu durumda neredeyse bir %100 oranında yeni zam yapıldığını bizlere gösteriyor.

Disney Plus Türkiye Fiyatı
Disney Plus Türkiye Fiyatı

Diğer Platformların Aylık Fiyatları Nasıl?

Disney Plus Türkiye Fiyatı 2023 yılında bu şekilde olurken diğer platformlarda dikkat çekmeye devam ediyor. O zaman sizlere online platformların Türkiye fiyatlarını şu şekilde sunabiliriz:

Disney+64.99 TL
Netflix45.99 TL
Exxen33.50 TL
Blu TV29.90 TL
Vodafone TV11.90 TL
Dsmart Go19.90 TL
Prime Video7.90 TL

Bu fiyatlar eşliğinde sizler de bir seçim yapabilirsiniz. En kaliteli yayınların yer aldığı platformlardan bir tanesi olan Disney Plus Türkiye fiyatını da diğer platformlar ile rahatça kıyaslayabilirsiniz.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, Disney şirketinin 2019 yılında piyasaya sürdüğü bir video yayın platformudur. Disney Plus, Disney’in büyük çaplı medya kitaplığına ve markalarına erişim sağlayan bir abonelik hizmetidir. Disney, Marvel, Pixar, Star Wars ve National Geographic gibi popüler markaların filmleri, dizileri, belgeselleri ve orijinal içerikleri, Disney Plus aboneleri tarafından izlenebilir.

Disney Plus ayrıca, çocuklara yönelik içerikler sunan Disney Channel, Disney Junior ve Disney XD gibi kanalların yanı sıra, Fox’un bazı içeriklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Disney Plus, kullanıcıların akıllı telefonları, tabletleri, akıllı televizyonları, bilgisayarları ve oyun konsolları gibi çeşitli cihazlardan erişilebilen bir uygulama olarak sunulmaktadır.

Disney Üye Ol

Disney Plus’a üye olmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Disney Plus web sitesine gidin: https://www.disneyplus.com/tr-tr
  2. “Başla” düğmesine tıklayarak üyelik işlemine başlayın.
  3. Yeni bir hesap oluşturun veya mevcut bir hesabınız varsa giriş yapın.
  4. Abonelik planınızı seçin. Disney Plus, aylık veya yıllık olarak ödeme yapabileceğiniz farklı abonelik seçenekleri sunar.
  5. Fatura bilgilerinizi girin ve ödeme yöntemini seçin. Disney Plus, kredi kartı, banka kartı gibi farklı ödeme yöntemlerini kabul eder.
  6. Son olarak, üyeliğinizi onaylayın ve üyeliğiniz aktif hale geldikten sonra Disney Plus ‘ın tüm içeriklerine erişebilirsiniz.

Disney Plus ayrıca birçok cihazda kullanılabilir, bu nedenle abonelik işleminden sonra, akıllı telefonlar, tabletler, akıllı TV’ler, oyun konsolları gibi farklı cihazlarınıza uygulamayı indirerek veya web sitesini kullanarak hemen Disney Plus içeriklerine erişebilirsiniz.

Disney Plus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Disney+ kaç kişilik? Aynı anda kaç kişi kullanabilir?

Disney+ temel abonelik planı yalnızca tek bir cihazda ve tek bir kullanıcıda kullanılabilirken, Standart abonelik planı aynı anda iki cihazda ve iki farklı kullanıcıda kullanılabilir. Ayrıca, Premium abonelik planı aynı anda dört farklı cihazda ve dört farklı kullanıcıda kullanılabilir.

Disney+ desteklediği cihazlar nelerdir?

Disney+ desteklediği cihazlar şu şekilde: Tüm mobil cihazlar, web tarayıcıları, Smart TV’ler ve Oyun konsolları..

Disney+ üyelik için taahhüt gerekir mi 2023?

Disney+, farklı üyelik planları sunar ve taahhüt gerektirmez. Disney+ ‘a üye olmak için aylık veya yıllık olarak ödeme yapabileceğiniz farklı abonelik seçenekleri sunulur. Yani, istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve iptal edene kadar seçtiğiniz abonelik planına göre faydalarından yararlanmaya devam edersiniz.

Disney+ 1 aylık kaç TL 2023 ?

1 aylık Disney+ 2023 yılı fiyatı: 64,99 TL’dir.

Disney Plus yurtdışı fiyatları ne kadar?

2023 yılı itibariyle, ABD’de aylık Disney Plus aboneliği 7,99 dolar, yıllık abonelik ise 79,99 dolardır.
Avrupa’da ise, aylık abonelik ücreti 8,99 euro, yıllık abonelik ücreti ise 89,99 eurodır.

İpucu: Bedava Disney Plus Hesapları Premium Hesaplar

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu