Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

Bimcell 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB hediye internet yapak için bir çok seçenek bulunmaktadır. Bimcell’i tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi de, dar gelire sahip bütçesi olan ailelerin tarifelerdeki fiyatlarının ucuz olması en büyük etkendir.

Bimcell yeni kurulan bir GSM operatörü olduğu için, müşteri çekmek için çok uygun fiyatta kampanya yapıyor. Yeni hat satın alanlara özellikle harika kampanyalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Bimcell 30 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB hediye internet sahibi olmak isteyenler, öncelikler Bimcell müşterisi olması gerekiyor. Eğer Bimcell abonesiyseniz de sim kartınızı 4.5 G uyumlu sim kartı ile değiştirmeniz gerekiyor.

Sim kart değişikliği talebinizden sonra kampanyadan yararlanmak için 4.5G yazıp boşluk bıraktıktan sonra 30GB yazarak 5555‘e SMS yolladıktan sonra faydalanabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Nasıl Alınır?

Bimcell’in güncel olarak 30 GB hediye internetinizi almak için telefonunuzun SMS bölümüne girerek 30GB yazıp 5555’e SMS yollamanız yeterli olacaktır. Mesajı gönderdikten sonra tarafınıza internetinizin hattınıza tanımlandığına dair kısa mesaj geldikten sonra 30 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet 2023 Kampanyaları 

Bimcell 30 GB Nasıl Gelir?

Bimcell 30 GB hediye internet nasıl gelir? sorusunu soruyorsanız; öncelikle kısa mesaj yoluyla hediye internet talebi etmeniz gerekiyor.

Bunun için yapmanız gereken çok basit bir yol olan, telefonunuz mesaj bölümüne 30GB yazarak 5555’e mesaj atmanız bimcell bedava internet kampanyasından yararlanmanız için yeterlidir.

Bimcell 30 GB Hediye Ne Zaman Gelir?

Bimcell 30 GB hediye internet talebinizi kısa mesaj yoluyla yaptıktan hemen sonra bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesaj ile hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB hediye nasıl yapılır konusunda sizlere gerekli bilgiyi verdik. Aklınıza takılan herhangi bir durum olursa, yorum kısmına sorularınızı yazabilirsiniz.

YouTube video

 

Bimcell Sınırsız İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bimcell hattınızdaki internet yetersiz geliyor ve sizler için yazdığımız nasıl Bimcellden bedava internet kazanabileceğiniz yazılarımızı da okumuşsanız ancak yine de internetiniz yetersiz kalıyor ise elbette ki artık hile yapmak isteyeceksinizdir ancak bu konuda Bimcell oldukça katı ve iyi önlem almış bir operatör. Hile yapmanız mümkün değildir ve bizlerin de tavsiyesi hile yapmamanız yönündedir.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Bimcell faturalı ya da faturasız hangi kullandığınız önemsiz olmakla birlikte sizlere kullanabileceğiniz birbirinden güzel ve avantajlı bedava internet kampanyaları sunmaktadır ve bu yazımızda yazdığımız 30 GB internet bu kampanyalardan sadece birisidir. Daha fazla kampanya öğrenmek isterseniz Bimcell Bedava İnternet 2023 Kampanyaları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu