Bimcell 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB hediye internet yapak için bir çok seçenek bulunmaktadır. Bimcell’i tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi de, dar gelire sahip bütçesi olan ailelerin tarifelerdeki fiyatlarının ucuz olması en büyük etkendir.

Bimcell yeni kurulan bir GSM operatörü olduğu için, müşteri çekmek için çok uygun fiyatta kampanya yapıyor. Yeni hat satın alanlara özellikle harika kampanyalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Bimcell 30 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB hediye internet sahibi olmak isteyenler, öncelikler Bimcell müşterisi olması gerekiyor. Eğer Bimcell abonesiyseniz de sim kartınızı 4.5 G uyumlu sim kartı ile değiştirmeniz gerekiyor.

Sim kart değişikliği talebinizden sonra kampanyadan yararlanmak için 4.5G yazıp boşluk bıraktıktan sonra 30GB yazarak 5555‘e SMS yolladıktan sonra faydalanabilirsiniz.

bimcell 3o GB bedava internet

Bimcell 30 GB Nasıl Alınır?

Bimcell’in güncel olarak 30 GB hediye internetinizi almak için telefonunuzun SMS bölümüne girerek 30GB yazıp 5555’e SMS yollamanız yeterli olacaktır. Mesajı gönderdikten sonra tarafınıza internetinizin hattınıza tanımlandığına dair kısa mesaj geldikten sonra 30 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Nasıl Gelir?

Bimcell 30 GB hediye internet nasıl gelir? sorusunu soruyorsanız; öncelikle kısa mesaj yoluyla hediye internet talebi etmeniz gerekiyor.

Bunun için yapmanız gereken çok basit bir yol olan, telefonunuz mesaj bölümüne 30GB yazarak 5555’e mesaj atmanız bimcell bedava internet kampanyasından yararlanmanız için yeterlidir.

Bimcell 30 GB Hediye Ne Zaman Gelir?

Bimcell 30 GB hediye internet talebinizi kısa mesaj yoluyla yaptıktan hemen sonra bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesaj ile hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell 30 GB hediye nasıl yapılır konusunda sizlere gerekli bilgiyi verdik. Aklınıza takılan herhangi bir durum olursa, yorum kısmına sorularınızı yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bedava İnternet