Reklam
Türk Telekom Bedava İnternet

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası; 2012 yılında telekomünikasyon piyasasına oldukça hızlı bir giriş yapan BİMcell telekomünikasyon şirketi çıktığı yıldan bu zamana kadar oldukça başarılı bir ilerleme kat ederek çok fazla tercih edilen bir operatör olmayı başarmıştır.

BİMcell operatörünün bu kadar hızlı gelişim göstermesi ve halk tarafından çokça tercih edilmesinin asıl sebeplerinden birisi de operatörün müşterilerine sunduğu eşsiz ve oldukça güzel kampanyalar sunması ve bedava bir çok hediye dağıtması. Örnek verecek olursak bugünkü yazımızın da konusu olan BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası bu kampanyalardan yalnızca bir tanesidir.

BİMcell Nedir?

BİMcell aslında Türkiye’de oldukça popüler olan ve neredeyse Türkiye’nin göz bebeği diyebileceğimiz bir durumda olan Türk Telekom telekomünikasyon şirketi ve BİM marketler zinciri tarafından 2012 yılında Türkiye merkezli olarak kurulan bir telekomünikasyon şirketidir.

BİMcell’in Türk Telekom operatörü ile birlikte kurulma amaçlarından bir tanesi BİM marketler zincirinin bir telekomünikasyon şirketi kurmak istemesi ancak bu konuya biraz yabancı olduklarından dolayı işinde tecrübeli bir şirket ile birlikte bir proje yürütmekti ve bu iş için de Türk Telekom’u seçmiştir.

BİMcell tamamıyla Türk Telekom operatörünün alt yapı hizmetini kullanarak müşterilerine oldukça geniş ve iyi bir derecede çekim alanı sağlamayı başarmaktadır ve tabii ki de BİM marketler zincirinde olduğu gibi telekomünikasyon işinde de fiyatları rakiplerine göre oldukça ucuz tutmaktadır ve bu yüzden de çoğu kişinin çok tercih etmesine ve oldukça hızlı gelişim gösteren bir telekomünikasyon şirketi olmasına olanak sağlamıştır.

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası sadece BİMcell operatörü müşterilerine özel olarak sunulan bir kampanyadır. Kampanya hem faturalı hat kullanıcıları için hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerli bir ramazana özel bedava internet kampanyasıdır. Kampanya BİMcell hattının ortağı olan Türk Telekom telekomünikasyon şirketinin kampanyasından tamamıyla bağımsız bir kampanyadır.

Ayrıca BİMcell operatörünün ortağı olan Türk Telekom operatörü de ramazana özel olarak sadece Türk Telekom müşterilerine özel olarak 10 GB İnternet kampanyası yapmaktadır. Eğer ki siz de Türk Telekom’un verdiği ramazana özel kampanyalar hakkında bilgi almak isterseniz Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Alırım?

Eğer ki BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası faydalanmak istiyorsanız öncelikle BİMcell operatörüne ait bir hattınızın olması gerekmektedir ardından faturalı ya da faturasız hatta sahip olduğunuz önemsiz olmak ile birlikte telefonunuzun SMS kısmından 5555 numaralı telefona RAMAZAN2022 yazıp tamamıyla ücretsiz bir şekilde SMS gönderin. SMS gönderildikten sonra BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası katılım talebiniz oluşturulacaktır.

Ancak BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası yararlanmak sadece SMS göndermek ile bitmiyor. BİMcell bir de sizden ek olarak 5555’e RAMAZAN2022 yazıp SMS gönderdikten sonra hattınıza 40 TL ve üzeri bir yükleme yapmanızı istemektedir bu yüklemeyi de yaptıktan sonra hattınıza otomatik olarak 10 GB internet yüklenecektir. Sakın ilk önce hattınıza 40 TL ve üzeri bir miktar yükleyip sonra mesaj göndermeyin yoksa katılıma talebiniz geçersiz olur ve boşuna para yüklemiş olursunuz. Önce SMS gönderip sonra para yüklemeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası Ne Zaman Geçerli?

BİMcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası yalnızca ramazan ayı içerisinde yani 1 aylık bir süre zarfında geçerli olan bir kampanyadır. Kampanya 13.04.2022 tarihinde başlayıp 12.05.2022 tarihinde bitecektir. Ancak bu bedava interneti sadece sahur vakitlerinde yani gece 02.00 saatinden sabah 06.00 saatine kadar geçerli olan bir internet kampanyasıdır.

BİMcell Yeni Hat Alanlara Özel Bedava İnternet Kampanyası

Eğer ki BİMcell operatöründen yeni bir hat almışsanız ve ilk aya özel şöyle bolca bir internetle başlayım diyorsanız BİMcell bunun için de çok güzel bir kampanya yapmıştır. Faturalı ya da faturasız Bimcell hattınızı aktif ettikten sonra 4551’e BİMCELLBONUS yazıp gönderin ardından sadece ilk 1 ay için geçerli olan 9 GB internet, 300 dakika, ve 300 SMS’in keyfini yaşayın.

BİMcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Sadece faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken şey faturasız hattınıza tek seferde olmak şartı ile 40 TL ve üzeri bir yükleme yapmanızın ardından hattınıza otomatik ücretsiz olarak 5 GB internet ve 500 SMS yüklenir. Bu kampanyanın geçerlilik süresi hattınıza hediye internet ve SMS yüklendikten sonra 30 gün boyunca geçerlidir.

BİMcell Salla Kazan (Sil Süpür) Nasıl Yapılır?

BİMcell hattınız için sil süpür yapmak istiyorsanız BİMcell salla kazan uygulamasını indirin arıdan uygulamada bana özel kampanyalar kısmından Sil Süpürü seçin ve ekrandaki mavi yeri temizleyin ardından orada kazandığınız hediye gözükecektir ve en kısa zamanda hattınıza yüklenecektir.

YouTube video

BİMCELL 100 TL Yüklemeye 10 GB Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

BİMCELL operatörüne ait bir hattınız var ise ve BİMCELL hattınızdaki internet paketi yetersiz kalıyor ve daha fazla internet istiyorsanız BİMCELL hattınıza eğer ki 100 TL değerinde bir TL yüklemesi yaparsanız BİMCELL hattınıza 10 GB bedava internet sağlayacaktır.

BİMCELL Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Siz de BİMCELL hattınızdaki internetleri paketinizin yenilenme süresine daha gelmeden bitiriyorsanız ve ek olarak daha fazla bedava olarak internet kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler; ya Türk Telekom Online İşlemler mobil uygulamasına girip bedava internet kazanmak olacaktır yada sayfamızda her türlü ihtiyaca göre paylaştığımız bedava internet yazılarından ihtiyacınız olanı seçip bedava internet kazanmaktır.

Mehmet Faruk

Mobildiyari.com'da başyazar ve site sorumlusu olan Mehmet Faruk, platformun her köşesinde nitelikli içerik sunmayı hedefler. Mehmet Faruk, çeşitli kategorilerde ziyaretçilere tarafsız ve gerçek bilgi sağlamayı amaçlar.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu